Meninio skaitymo konkurse „Vasarėlė atplasnojo“

Birželio 8 d. mūsų gimnazijos mokiniai Rugilė Varankevičiūtė (5 kl.) ir Deividas  Janeliauskas (6 kl.) dalyvavo respublikiniame nuotoliniame meninio skaitymo konkurse „Vasarėlė atplasnojo“ ir vieninteliai atstovavo Trakų rajonui. Dalyvauti konkurse mokinius paskatino ir jiems pasiruošti padėjo spec. pedagogė-logopedė Reda Vasiljevienė. Konkursu buvo siekiama paskatinti mokinius viešai skaityti/deklamuoti eilėraščius apie vasarą, skatinti saviraišką, kūrybiškumą, ugdyti vaikų meninę kultūrą.

Konkurso dalyviams vertinimo komisijos sprendimu įteikti padėkos raštai, o gimnazijos vardu – kuklios dovanėlės.

Reda Vasiljevienė, spec. pedagogė-logopedė