Birželio 3 dieną gimnazijos aktų salėje vyko ketvirtokų išleistuvės ir būsimųjų pirmokėlių sutiktuvių šventė. Atsisveikinimo su pradine mokykla proga ketvirtokai parodė per teatro pamokas sukurtą nuotaikingą spektaklį pagal K. Borutos pasaką „Dangus griūva“. Spektaklį režisavo teatro mokytoja Asta Baukutė, scenografiją kūrė dailės mokytoja Goda Gujienė, muzikinį foną – ketvirtokų mokytoja Laima Samosionokienė.
Po spektaklio ketvirtokus pasveikino mokytoja Laima Samosionokienė, linkėdama kantrybės, nebijoti klysti ir drąsiai skleisti sparnus į mokslo aukštumas. Savo vyresniesiems draugams linkėjimus išsakė ir trečiokai. Prasmingą ir įsimintiną dovanėlę kiekvienam ketvirtokui įteikė jų tėvai, padėkos žodžius jie tarė ir gimnazijos administracijai bei visiems mokytojams, o ketvirtokus mokiusioms mokytojoms įteikė dar ir po asmeninę dovanėlę. Gimnazijos direktorius Vytautas Gustas būsimiems penktokams palinkėjo ryžto ir sėkmės, pristatė būsimą klasės vadovę
Leonorą Daugudienę, kartu įteikė padėkas gerai besimokiusiems ir aktyviai edukaciniuose konkursuose dalyvavusiems 1-4 klasių mokiniams, o direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė kartu su dailės mokytoja Goda Gujiene kūrybinės sėkmės palinkėjo ir pažymėjimus įteikė 3-4 klasių mokiniams, dalyvavusiems tarptautiniame piešinių konkurse ,,Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“.
Išlydėjus ketvirtokus, buvo pasitikti būsimieji pirmokėliai. Su jais atsisveikino
priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ala Židanavičienė. Pirmokėliai, gavę priešmokyklinio ugdymo baigimo pažymėjimus ir dovanų – kuprines su mokymosi priemonėmis, atsisveikino muzikine programa, kurią parengė muzikos mokytoja Jovita Dovsevičiūtė. Direktorius Vytautas Gustas pristatė būsimų mokinukų klasės vadovę – tai Laima Samosionokienė, kuri ir mokys, ir kaip mama rūpinsis vaikų socialiniais įgūdžiais bei poreikiais.
Šventė baigėsi ketvirtokų ir būsimų pirmokėlių daina apie nykštukus. Pasak dainos, linkėdami „visiems labai kažko norėti“, visi mokiniai išbėgo pasitikti vasaros.
Šventės akimirkas užfiksavo ne tik nuolatinis mūsų gimnazijos renginių fotografas mokytojas Stanislovas Samosionokas, bet ir profesionali fotografė Rima Martinkevič.
Laima Samosionokienė, 4 kl. mokytoja
Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui








