Birželio 5 d. „Medeinos karalystėje” vyko svarbus renginys – pradinių klasių princų ir princesių mokslo metų pabaigos šventė. Išlydėti ketvirtokų ir sutikti būsimų pirmokų į „Didžiąją menę” pakvietė muzikinio ugdymo būrelis „DO RE MI pasaulis“ (vadovė Laima Samosionokienė).
Po iškilmingo rūmų valdovų sutikimo ir princesių sušokto menueto karaliui (ir žiūrovams) buvo pasekta pasaka apie tai, kaip prieš ketverius metus į „Medeinos žinių karalystę”
atvyko ir joje gyveno bei mokėsi 14 princų ir princesių, kad jais labiausiai rūpinosi mokytoja Laima Samosionokienė, o auklėti padėjo dar ir kitos mokytojos – Aušra Kuchanauskienė, Lina Ganevičienė, Justyna Mackevič, Raimonda Šiurytė, Leonora Daugudienė ir Neringa Krutikovienė. Paaiškėjus, kad ketvirtokai per tuos karalystėje praleistus metus tapo gana protingi, drąsūs ir kūrybingi, nutarta patikrinti jų žinias, kurių kokybę įrodys tai, ar bus įveikti 5 išbandymai – „Protų kelias“, „Miško
paslaptis“, „Riterio šarvų užduotis“, „Pyragėlių dilema“ ir „Karaliaus raktai“.
Išbandymai sėkmingai buvo įveikti, tad ketvirtokai gavo karalystės raktą, buvo karūnuoti ir pasveikinti paties gimnazijos direktoriaus Vytauto Gusto. Direktorius, padedamas pavaduotojos ugdymui Vitalijos Dovydėnienės, jiems įteikė dar ir pradinio išsilavinimo pažymėjimus bei padėkas už ypatingus nuopelnus.
Žodį tarė ir ketvirtokai. Jie pažadėjo būti geri ir išmintingi, padėkojo visiems, kurie buvo jų kelionės dalimi ir išsakė lūkesčius, susijusius su rūmų antrojo aukšto menėmis. Tikėdama auklėtinių pažadais ir jautriai dėkodama už bendrą ketverių metų kelionę mokytoja Laima Samosionokienė kiekvienam įteikė po ąžuolo sodinuką. Pristatė būsimų penktokų auklėtoją Liudmilą Maksimec, jai perdavė guvernantės prijuostę. Abi mokytojos buvo apdovanotos gimnazijos direktoriaus padėkos raštais.
Padėkos bei konkurso „Kengūra“ diplomai buvo įteikti ir geriausiems 1–3 klasių mokiniams.
Vėliau dėmesio sulaukė ir būsimi pirmokai. Jie dainavo, deklamavo, direktoriaus Vytauto Gusto ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos Laimos Tolvaišaitės buvo apdovanoti priešmokyklinio ugdymo baigimo diplomais. Būsimų pirmokų globa patikėta ketvirtokus išlydėjusiai mokytojai Laimai Samosionokienei.
Šventės metu daug gražių padėkos žodžių tėvų vardu savo vaikų mokytojoms išsakė Julija Virganavičienė ir Dalia Lekandrė, o pedagoges džiugino ir malonūs žodžiai, ir mokinių bei jų tėvų įteikti gėlių žiedai.
Dėkojame šventės scenarijaus autorei Laimai Samosionokienei, jai talkinusiems mokytojams Linai Ganevičienei, Aušrai Kuchanauskienei, Neringai Krutikovienei, Rūtai Gustienei, Laimai Tolvaišaitei, Austėjai Adomaitytei ir Stanislovui Samosionokui!
Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui










