Gegužės 29 d. mūsų gimnazijos bendruomenės atstovai dalyvavo šventės „Trakų vasara 2026“ renginiuose.
Jaunieji šokėjai pasirodė koncertinėje programoje „Sveika, vasara!“ (šokių vadovė Tautvilė Zailskienė). Į šventę mokinius lydėjo mokytojos Justyna Mackevič, Lina Ganevičienė ir Rūta Gustienė.
Švietimo ir ugdymo įstaigų mugėje „Mokslo sala“ prisistatė
gimnazijai atstovaujanti asociacija „Medeinos vizija“. Aktyviausi dalyviai – Tėvų tarybos atstovės Monika Knipienė, Dalia Kantminė, Laura Franzato, Laura Maskoliūnaitė ir mokytojas Dainius Kuchanauskas. Jiems padėjo būrys I–II G klasių mokinių. Asociacijos „namelio“ lankytojai skanavo duonelę su užtepėlėmis, gaivinosi žolelių gėrimais ir arbata. Gardėsių stalą puošė nuostabios pakalnučių ir neužmirštuolių puokštės. Lankytojai galėjo prisėsti ir prie žaidimų stalelio, sukti laimės ratą su
klausimais, o teisingai atsakę – gauti prizų iš vaisių krepšelio.
Smagu, kad šiais metais švietimo įstaigų prisistatymuose dominavo edukacinės veiklos, rankdarbių gaminimas ir žaidimai. Buvo ir neįprastų veiklų, pavyzdžiui, žongliravimo treniruotė.
Kupini įspūdžių mokiniai į Paluknį grįžo su dovanėlėmis – ženkliukais „Trakų vasara 2026“, įvairiais rankdarbiais ir Trakų rajono savivaldybės mero Andriaus Šatevičiaus pasirašyta padėka.
Anglų kalbos mokytoja Rūta Gustienė













































