Ketvirtokai – žygeivių miško takais

Birželio 9 dieną 4 klasės mokiniai keletui valandų pamiršo civilizaciją ir leidosi į pėsčiųjų žygį „Žygeivių miško takais“. Kareiviškai nusiteikęs pramogų įmonės  GoCrazy žygio vadovas Aivaras mokė žygiuoti, skanduoti, naudotis kompasu, vaikus vedė parinkta miško trasa. Įveikdami komandines užduotis, ketvirtokai ieškojo būdų, kaip išgyventi gamtoje. Gamino neštuvus pavargusiam draugui nešti, mokėsi kurti laužą su titnagu, lengvai užkandžiavo – juk maistas gamtoje skanesnis. O kepti zefyrai ant laužo vainikavo žygio pabaigą.

Po žygio su vadovu aptarę atradimus, išgyvenimus, įspūdžius, gavę Žygio įveikimo sertifikatą, mokiniai atsisveikino su mokytoja, draugais ir iškeliavo pasitikti atostogų.

Laima Samosionokienė, 4 klasės mokytoja