Lapkričio 20 dieną LR Prezidentūroje lankėsi I G kl. mokinė Gabija Bilinskaitė. Lankėsi ne šiaip. Ji nuvyko atsiimti LR Prezidento ir LR teisingumo ministrės padėkų už puikų pasirodymą 17-ajame Konstitucijos egzamine – užimtą III vietą tarp visos Lietuvos 9–10 klasių moksleivių.
Egzaminas vyko spalio 25 dieną. Jame savo jėgas išbandė beveik 30 000 dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir kitų pasaulio kraštų.
Apdovanojimų ceremonijoje Gabija dalyvavo ne viena. Kartu su ja buvo ir jos mama Jolanta Bilinskienė bei istorijos mokytojas Dainius Kuchanauskas, paskatinęs merginą dalyvauti egzamine ir ją konsultavęs.
Gimnazijos bendruomenė didžiuojasi Gabijos pasiekimu ir linki merginai sėkmingai žengti pirmyn siekiant užsibrėžtų tikslų!


