Medeiniečiai – rajoninėse kvadrato varžybose

Lapkričio 21d. gimnazijos komanda, kurią sudarė 5–6 klasių berniukai, dalyvavo rajoninėse kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose. Jos vyko Onuškio Donato Malinausko pagrindinėje mokykloje.

Medeiniečiai turėjo rungtyniauti su kitomis trimis komandomis. Nors buvo atkakli kova, „Medeinos“ komandai pavyko nugalėti visus priešininkus ir iškovoti I vietą. Šis laimėjimas – tai ir kelialapis į respublikines kvadrato varžybas.

Komandą treniruoja fizinio ugdymo mokytoja Kristina Ludavičiūtė.