Kovo 8 d. Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje susibūrė tarptautinio kamerinių ansamblių konkurso „Muzikuokime drauge 2025“ dalyviai, tarp kurių buvo ir mūsų gimnazijos atstovas – 8 klasės mokinys Aronas Narkevičius. Jis grojo duetu su palukniete Egle Peseckaite, buvusia „Medeinos“ mokine, ir tarp konkurse pasirodžiusių 49 ansamblių užėmė II vietą. Abu konkursantai atstovavo Rūdiškių muzikos mokyklai, o konkursui juos ruošė mokytoja Oksana Pesliakienė.
Šiais metais – tai jau 2-asis ryškus Arono pasiekimas. Prieš mėnesį, vasario 16 d., mokinys dalyvavo IV respublikiniame virtualiame šiuolaikinės muzikos konkurse „Mūzų įkvėpti“, skirtame Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai, ir laimėjo III vietą. Tąkart Aronas fortepijonu atliko Donato Prusevičiaus kūrinį „Retro stiliuje“.
Bendruomenė džiaugiasi palukniečių pasiekimais ir dėkoja mokytojai Oksanai Pesliakienei už nuoširdų darbą!
