Gimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė

Kovo 7-osios popietę gimnazijos bendruomenė susibūrė Kaziuko mugėje. Šiais metais renginys buvo skirtas pasveikinti pavasarį sugrįžtančius paukščius, paminėti Kazimierines, Kovarnių, 40-ies paukščių, Pempės ir Gandro dienas.

Pradinių klasių mokytojos Laima Samosionokienė, Aušra Kuchanauskienė, Neringa Krutikovienė, Lina Ganevičienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Justyna Mackevič sveteliams gyrėsi per žiemą numegztais, išaustais, išdrožtais ir nupintais dirbiniais, kuriuos tuoj pat veš parduot Kaziuko mugėn. Na, o kiekviena klasė entuziastingai pademonstravo, kokių lietuvių liaudies žaidimų, ratelių, skaičiuočių, paukščių garsų pamėgdžiojimų ir posakių išmoko. Po visų pasirodymų sveteliai buvo pakviesti ne tik prekiauti, bet ir pirkti. Kaziuko mugės stalai buvo kraute nukrauti siuviniais, mezginiais, keramikos dirbiniais, skanėstais, papuošalais ir dar visokiomis kitomis nematytomis grožybėmis.

Prekybos šurmulyje sukosi ne vien mokiniai, jų draugai, bet ir tėveliai, seneliai bei gimnazijos darbuotojai. Dar ilgai aidėjo prekeivių šūksniai, gardžiai kvepėjo meduoliai, sūriai bei kiti skanėstai.

Neringa Krutikovienė, pradinio ugdymo mokytoja