Kovo 9 d. karatė užsiėmimus lankantys mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo „Let‘s Join the Fight Together“ varžybose, kurios vyko Kauno sporto halėje. Šios varžybos – tai paramos turnyras, vienijantis karatė kovotojus ir kviečiantis prisidėti prie onkologinėmis ligomis sergančių mažųjų ligoniukų gydymo.
Savo amžiaus grupėje puikiai pasirodė ir 1-ąsias vietas laimėjo ketvirtokai Matvej Andžejevski ir Damian Mackevič,
3-ąsias vietas iškovojo ketvirtokė Olivija Mackevič ir aštuntokas Deividas Januševskij.
Sveikiname jaunuosius gimnazijos karatistus, džiaugiamės jų laimėjimais, o tiems, kuriems nepasisekė šį kartą, linkime nenusiminti – viskas dar prieš akis! Dėkojame treneriui Edgarui Čapskij!
Justyna Mackevič, pradinių klasių fizinio ugdymo mokytoja
