Spalio 6 d. baigėsi Nacionalinio transplantacijos biuro prie Sveikatos apsaugos ministerijos organizuotas tradicinis respublikinis vaikų piešinių konkursas „Dovanoti gera!” Antrus metus iš eilės konkurse dalyvavo „Medeinos“ gimnazistės Gabija Bilinskaitė ir Andrėja Angelina Marcinkevič (I G kl.). Gabija konkursui pristatė kompoziciją „Gyvenimas yra gražus“, o Andrėja Angelina – kompoziciją „Viltis gyventi“. Mokines konsultavo dailės mokytoja Goda Gujienė.
Konkurso organizatoriai skelbia, kad iš viso gauta 311 darbų. Juose 5–10 klasių moksleiviai dalinosi savo donorystės vizija.: vaizdavo su organų donoryste susijusius žmones, simbolinį organų ir audinių dovanojimo aktą, praradimo skausmą ir suteiktą viltį gyventi, piešė organų donorystės simbolius.
Dailės mokytoja Goda Gujienė.