Jaunųjų karatistų laimėjimai varžybose

Lapkričio 11 dieną Kėdainiuose vyko Lietuvos kiokušin karatė taurės varžybos, kuriose aktyviai dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.

Savo amžiaus grupėse 3-iąsias vietas iškovojo šeštokas Rokas Ruškevič ir septintokas Deividas Januševskij.

Sveikiname varžybų prizininkus ir dėkojame jų treneriui Edgarui Čapskij!