Lapkričio 11 dieną Kėdainiuose vyko Lietuvos kiokušin karatė taurės varžybos, kuriose aktyviai dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.
Savo amžiaus grupėse 3-iąsias vietas iškovojo šeštokas Rokas Ruškevič ir septintokas Deividas Januševskij.
Sveikiname varžybų prizininkus ir dėkojame jų treneriui Edgarui Čapskij!


