Gegužės 13 d. gimnaziją pasiekė tarptautinių edukacinių konkursų „Olympis 2025 – pavasario sesija“ organizatorių siuntinukas. Jame – tušinukai, tvarkaraščiai, padėkos, diplomai ir medaliai konkursuose dalyvavusiems 3–4 kl. mokiniams.
Šįkart mokytojų Laimos Samosionokienės ir Linos Ganevičienės paskatinti pavasario sesijoje, vykusioje kovo mėnesį, dalyvavo 11 pradinukų. Dauguma mokinių
pasitikrino 4 dalykų – lietuvių ir anglų kalbų, matematikos ir biologijos – žinias. Trys ketvirtokai, pademonstravę geriausius rezultatus, pelnė medalius: už anglų kalbos ir matematikos žinias – Kornelija Mackevič, už anglų kalbos – Olivija Mackevič ir Jonas Kantminas. Mokytojoms Laimai Samosionokienei ir Linai Ganevičienei pažymėjimai skirti už konkursų organizavimą, o gimnazijai – pažymėjimas, patvirtinantis mokinių dalyvavimą konkursuose.
Iš viso pavasario sesijos konkursuose dalyvavo daugiau nei 22 tūkstančiai mokinių iš daugelio Lietuvos mokyklų. Dalyvių daug, nes konkurso organizatoriai pateikia įdomias 9 mokomųjų dalykų užduotis, kuriomis siekia sudominti mokinius ir skatinti jų mokymosi motyvaciją.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė