Septintasis pozityvios tėvystės užsiėmimas

2019-06-03 gimnazijos informacinių technologijų kabinete vyko septintasis pozityvios tėvystės užsiėmimas. Jį, kaip įprastai, vedė Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro psichologė Renata Grudzinskienė. Šiame užsiėmime daugiausia dėmesio skirta asmens savivertei.