Sausio 13-osios minėjimo renginiai

2024-01-12 tęsėsi Laisvės gynėjų dienai skirtos veiklos. Pirmos pamokos pradžioje – visuotinė pilietinė iniciatyva „Pergalės šviesa“ (iki 2023 m. –„Atmintis gyva, nes liudija“), kurios organizavimu rūpinosi istorijos mokytojas Dainius Kuchanauskas. Vėliau vyresnių klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje pilietiškumo pamokoje „Sausio 13-oji signatarų akimis“, transliuotoje tiesiogiai iš Seimo. Pamoką vedė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai. Tiek mokiniai, tiek mokytojai susidomėję klausėsi Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentės Birutės Valionytės ir Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Audriaus Butkevičiaus pasakojimų apie to meto įvykius.