2024-01-11 vyko Sausio 13-ajai skirta kraujo donorystės akcija – nuo 2014 m. vykstančio prasmingo gimnazijos ir Nacionalinio kraujo centro (NKC) bendradarbiavimo pavyzdys. Akcijos sumanytojas – mokytojas Dainius Kuchanauskas. Nuo 2023 m. su NKC Donorystės organizavimo skyriaus donorų organizatore Ieva Samulėne dėl akcijos tariasi gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė. Šįkart, kaip ir ankstesniais metais, palukniečiai buvo aktyvūs, tad už paaukotą kraują dėkojame net 22 gimnazijos ir Paluknio kaimo bendruomenių nariams: Karoliui Ruškevič,
Vaclavui Sedlikovski, Mantui Ramonui, Vytautui Gustui, Justinai Jancevičienei,
Barbarai Valiangienei, Ivonai Grigienei, Irenai Charukevič, Erikai Stankevič, Julijai Proškinai, Ervinui Stamuliui, Estelai Tunevič, Liudmilai Maksimec, Simonui Petrui Jokniui, Mečislavui Stankevič, Neringai Krutikovienei, Jolantai Garbotovič, Ivonai Mackevič, Danieliui Zachaževskij, Jolantai Gardžiulienei, Gabijai Mikalauskaitei, Lukui Jokniui.








