2026-05-15 pirmokai ir antrokai, lydimi mokytojų Linos Ganevičienės ir Neringos Krutikovienės bei mokinių mamų Astos Prišmontienės ir Lauros Franzato, nuvyko į Rūdiškių kultūros centre organizuotą šventę „Vaikų fiesta“, skirtą Vaikų dienai paminėti.
Renginio metu vaikai žiūrėjo Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos 2–4 kl. mokinių ir jų mokytojų komandos pastatytą miuziklą „Mėlyna sraigė“. Vėliau visų laukė smagi
diskoteka ir gausybė pramogų. Mokiniai džiaugėsi piešimu ant veidų, laikinosiomis tatuiruotėmis, žongliravimo pamokėlėmis, piešimu ant grindinio bei didžiaisiais muilo burbulais.
Diena Rūdiškėse buvo kupina juoko, gerų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių. Dėkojame organizatoriams ir visiems lydėjusiems už smagią bei turiningą išvyką!
Pradinio ugdymo mokytoja Lina Ganevičienė


