Dailyraščio konkursas: apdovanoti dailiausiai parašytų darbų autoriai

Gegužės 19 d. gimnazijoje apdovanoti  dailyraščio konkurse geriausiai pasirodę 1–8, I–IV G kl. mokiniai. Prieš 2 savaites buvo surengtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti skirtas konkursas, jo tikslas – skatinti mokinius rašyti taisyklingai ir estetiškai, ugdyti mokinių kruopštumą, kantrybę bei pagarbą lietuvių kalbai.

Renginio organizatorės ir darbų vertintojos – lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Liudmila Maksimec, Živilė Milukaitė-Čech, pradinio ugdymo mokytojos Lina Ganevičienė, Laima Samosionokienė, Neringa Krutikovienė, Aušra Kuchanauskienė ir bibliotekos vedėja Vida Lapėnienė. Atsižvelgdamos į tai, kad gegužės 7-oji primena gimtosios kalbos, knygos ir tautinės savimonės svarbą bei pagarbą žmonėms, saugojusiems lietuvišką žodį sunkiais istorijos laikotarpiais, mokytojos Lina Ganevičienė ir Liudmila Maksimec parinko atitinkamo turinio tekstus, jų apimtį pritaikydamos pagal mokinių amžių. Lietuvių kalbos ir literatūros pamokose visi dalyviai stengėsi parodyti savo gebėjimus rašyti kuo gražiau, tvarkingiau bei atidžiau. Vertinant mokinių darbus atsižvelgta ne tik į teksto išdėstymą, taisyklingumą, rašto aiškumą ir tolygumą, bet ir į darbo estetiką.

Apdovanojimų ceremonijos metu gimnazijos direktorius Vytautas Gustas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė dailiausiai parašytų darbų autoriams įteikė padėkos raštus, padėkojo konkurso organizatorėms ir padėkos raštus kūrusiai dailės mokytojai Godai Gujienei. Kiekvienam dailyraščio konkurso laimėtojui įteikta dar ir asmeninė dovanėlė tekstilinis skirtukas su Lietuvos himno žodžiais.

Bibliotekos vedėja Vida Lapėnienė II aukšto fojė prie bibliotekos surengė darbų ekspoziciją.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė