Nuotraukų konkursui pasibaigus

Gegužės 8 d. baigiantis integruoto ugdymo dienos „Aukime sveikai!“ veikloms gimnazijos direktorius Vytautas Gustas įteikė padėkas Žemės mėnesio metu vykusio nuotraukų konkurso „Gamta bunda“ nugalėtojams. Jie yra keturi.

I vietos laimėtoja  – 5 kl. mokinė Kornelija Mackevič, kurios nuotrauka „Vainikėlis“ surinko 32 patiktukus. II vieta atiteko Ervinui Makutonovič už nuotrauką „Bitutės nuotykiai“ (23 patiktukai). Skirtos dvi III vietos, nes nuotraukas vertinę gimnazijos feisbuko lankytojai joms skyrė po 19 patiktukų. Viena jų – tai 7 kl. mokinio Vilgelmo Makutonovič  nuotrauka „Pavasaris bunda”,  kita – tėvų bendruomenės atstovės Vitalijos Ždankevič nuotrauka „Saulučių džiaugsmas”. Konkurso sumanytoja ir rėmėja biologijos mokytoja Danuta Pansevič nugalėtojai Kornelijai Mackevič artimiausiu metu įteiks žadėtą dovaną.

Konkursas paskelbtas dar kovo mėnesį minint Pasaulinę Žemės dieną. Iki balandžio 15 d. konkursantai siuntė nuotraukas, vėliau prasidėjo II etapas – gimnazijos feisbuko lankytojų balsavimas, trukęs iki balandžio 26 d.

Konkurso iniciatorei Danutai Pansevič sumanymą įgyvendinti padėjo chemijos mokytoja Raimonda Šiurytė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė ir dailės mokytoja Goda Gujienė.

Renginio organizatorės džiaugiasi dalyvių aktyvumu ir jiems suteikta galimybe išreikšti savo matymą. Juk nuotrauka –­ tai  ne tik užfiksuotas tikrovės momentas, bet ir fotografuojančio perteikti jausmai bei santykis su pasauliu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė