Gegužės 7-ąją gimnazijoje buvo paminėta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Ji svarbi lietuvybei, nes 1904 metais tą dieną lietuvių tauta išsilaisvino iš keturis dešimtmečius trukusio lietuviškos spaudos ir lietuviško žodžio draudimo. Tai diena, primenanti gimtosios kalbos, knygos ir tautinės savimonės svarbą bei pagarbą žmonėms, saugojusiems lietuvišką žodį sunkiais istorijos laikotarpiais.
Šios atmintinos dienos proga gimnazijoje buvo organizuotas dailyraščio konkursas, kuriam tekstus atsižvelgdamos į mokinių amžių parinko pradinių klasių mokytoja Lina Ganevičienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Liudmila Maksimec. Konkurso tikslas – skatinti mokinius puoselėti taisyklingą ir estetišką rašyseną, ugdyti kruopštumą, kantrybę bei pagarbą gimtajai kalbai.
Konkurse dalyvavo 1–8, I–IV G klasių mokiniai. Visi dalyviai
stengėsi rašyti kuo gražiau ir tvarkingiau, parodyti savo gebėjimus bei atidumą. Vertinimo komisija, kurią sudarė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Liudmila Maksimec, Živilė Milukaitė-Čech , pradinių klasių mokytojos Lina Ganevičienė, Laima Samosionokienė, Neringa Krutikovienė, Aušra Kuchanauskienė ir bibliotekos vedėja Vida Lapėnienė, atrinko dailiausiai parašytus darbus. Juos vertinant atsižvelgta į teksto išdėstymą, raidžių rašymo taisyklingumą, rašto aiškumą ir tolygumą, atidumą, kalbos taisyklingumą bei darbo estetiką.
Dailyraščio konkursas ne tik suteikė galimybę mokiniams atskleisti savo gebėjimus, bet ir priminė, kad gražus, taisyklingas raštas išlieka svarbia kultūros ir bendravimo dalimi net ir šiuolaikinių technologijų amžiuje.
Dailiausiai parašytų darbų autoriams bus įteikti padėkos raštai ir asmeninės dovanėlės.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Liudmila Maksimec