Gegužės 30-ąją visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Jolantos Garbotovič iniciatyva „Medeinos“ gimnazijoje paminėta Pasaulinė diena be tabako. Dar rudenį, kai buvo minima Tarptautinė nerūkymo diena, 8 klasės moksleiviai kartu su klasės vadove Justyna Mackevič aktyviai įsitraukė į prevencinę veiklą – jie sukūrė spalvingus piešinius bei pasigamino originalius ženkliukus, skirtus atkreipti dėmesį į žalingą įprotį rūkyti ar vartoti kitus nikotino turinčius gaminius.
Penktadienio rytas gimnazijoje prasidėjo prasmingai – mokiniai išdalino savo sukurtus ženkliukus visai gimnazijos bendruomenei, taip skleisdami žinią apie sveiką gyvenimo būdą ir rūkymo žalą. Renginio tikslas – paskatinti susimąstyti apie žalingų įpročių poveikį sveikatai ir paskatinti rinktis sveikesnį gyvenimo kelią.
Jolanta Garbotovič, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė