Gegužės 30 d. Trakuose prasidėjo 3 dienas trukusi šventė „Trakų vasara 2025“. Vytauto Didžiojo krante šurmuliuojančioje švietimo mugėje ,,Mokslo krantas“ ir koncerte ,,Sveika, Vasara!“ savo turiningų veiklų pristatyti susirinko visos Trakų rajono švietimo įstaigos. Tarp jų – ir mūsų gimnazija.
Prisistatymui švietimo mugėje „Mokslo krantas“ dailės mokytoja Goda Gujienė suformavo geriausių tapybos darbų
ekspoziciją iš ne vienus metus vykusio plenero „Medeinos globoje“ kolekcijos, sumaketavo 2025 metų kalendorius su gimnazijos mokinių darbais iš gegužę LR Seime vykusios parodos „Kartu su Čiurlioniu“. Technologijų mokytoja Vida Lapėnienė pateikė ir pačios, ir mokinių siūtų darbų – skiautinį-staltiesėlę, įvairių spalvų ir dydžių krepšelių bei iš antrinių žaliavų sukurtų kaklaraiščių. Tradiciškai mokytoja Vida visus vaišino įvairių žolelių arbata. Pradinio ugdymo mokytojos Linos Ganevičienės iniciatyva surengta
keramikos darbelių mini parodėlė. Veikė keramikos dirbtuvės – mokytoja Lina kartu su ketvirtokėmis Olivija ir Kornelija Mackevič lankytojus supažindino su keramikų būrelio veikla, mokė nusilipdyti augalų motyvais dekoruotas sages, pakabukus, padėkliukus, lėkšteles.
Mugės metu sulaukta daug lankytojų. Ne vienas jų mokėsi lipdyti iš molio, mielai pasivaišino arbata ar įsigijo originalų 2025-ųjų kalendorių. Tarp apsilankiusių buvo ir Seimo narė Edita Rudelienė bei Trakų r. savivaldybės meras Andrius Šatevičius.
Šalia mugės vyko ir švietimo įstaigų koncertas „Sveika, Vasara!“ Jame „Medeinai“ atstovavo pradinių klasių mokiniai, sudainavę dvi dainas – „Mes – laimingi vaikai“ (muz. I. Mažuikaitės, eil. Z. Sadauskaitės) ir „Vasara“ (muz. L. Vilkončiaus, eil. R. Girdzijauskienės). Scenoje kartu su dainininkais pasirodė ir šokėjai. Dainininkų grupės vadovė – muzikos mokytoja Laima Samosionokienė, jai talkino kolegė Jovita Dovsevičiūtė-Antanaitė, o šokėjams choreografiją kūrė studijos „Šokantys vaikai“ vadovė Tautvilė Zailskienė.
Kad gimnazijos prisistatymas bei pasirodymas vyktų sklandžiai, būtų užfiksuotos gražiausios renginio akimirkos, rūpinosi direktorius Vytautas Gustas, jo pavaduotojas ūkio reikalams Vytenis Daugudis, mokytojos Rūta Gustienė ir Justyna Mackevič bei mokinių mamos Dalia Kantminė ir Monika Knipienė.
Tądien buvo šilta ir saulėta, tad ir šventės dalyviai, ir svečiai buvo puikios nuotaikos, mėgavosi maloniu šurmuliu ir nepakartojamomis šventės akimirkomis.





