2020-11-22 buvo paskelbti respublikinio mokinių meninės kūrybos darbų konkurso „Mano gamtos sapnai“, „Aš ir mano pajūris“, skirto Unesco pasaulio paveldo Lietuvoje metams, I etapo rezultatai. Nors konkursas prasidėjo dar pavasarį, organizatoriai BALTIC ECO THINGS d’Art Design Baltic Group ir viešoji įstaiga „Ars Major“ ir jų partneriai Dailės mokytojų asociacija, Kultūros Paveldo Komisija bei Vilniaus universiteto botanikos sodas dėl nustatytų karantino sąlygų ir taisyklių konkursą pratęsė iki 2020 m. gruodžio 1 d.
Konkurso tikslas – dailės kalba išreikšti savo santykį su gamta. Nuostatuose rašoma, kad „gamtoje esantis žmogus gali visiškai atsiverti, pajusti savo tikrąją prigimtį, harmoniją, natūralumą, o svarbiausia – tikrumą… Kadangi turim nuostabaus grožio gamtą – gerbkime ją, mylėkime, jauskime ir mokėkime atskleisti savo jausmus per kūrybą kitiems“.
Dailės mokytojos Godos Gujienės paskatinti, savo darbus
konkursui pateikė net 15 mūsų gimnazijos mokinių. Tarp I etapo nugalėtojų – mūsų gimnazijos mokiniai Danielius Ždankevič (2 kl.), Adriana Kurkulionytė, Gabrielė Markevič (8 kl.) ir Ivona Bujnovskaja (IV G kl.).
II etape darbai bus pristatyti jau nebe virtualiu būdu.
Dailės mokytoja Goda Gujienė
