2022-05-10 mokytojų Laimos Samosionokienės ir Alos Židanavičienės lydimi 4 kl. mokiniai ir penki būsimi pirmokai nuvyko į Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklą.
Pirmiausia mokyklos patalpose esančioje valgykloje „Confetti“ dalyvauta edukaciniame užsiėmime „Sveikas maistas vaikams“. Mokinukai su džiaugsmu patys gamino sveikuoliškus sausainius ir želė saldainius. Kol sausainiai kepė, o saldainiai šalo, vaikai mėgavosi virtualios realybės klasėje rodomu 3D
multiplikaciniu filmu apie gamtos saugojimą.
Pasivaišinę pačių keptais gardumynais, mokiniai buvo pakviesti į Geležinkelio riedmenų laboratoriją – joje susipažinta su geležinkelininko profesija. Laboratorijoje didžiausią įspūdį vaikams paliko traukinio valdymo simuliatorius. Kiekvienas turėjo galimybę pasimokyti užvesti traukinį, jį valdyti skirtingomis oro sąlygomis, sustabdyti, jei kelyje pasitaiko kliūtis.
Išvykos dalyviai dėkingi ketvirtoko Algirdo tėčiui Juliui Gaidžiui už suorganizuotus sveikos mitybos, ekologinio ir profesinio ugdymo užsiėmimus.
Laima Samosionokienė, pradinio ugdymo mokytoja


