Gyvenimo įgūdžių pamoka: trečiokai mokėsi įveikti kritines situacijas

Gegužės 22 d. trečiokai, lydimi mokytojos Aušros Kuchanauskienės ir mokinio padėjėjos Galinos Antonevič, apsilankė saugumo edukaciniame centre „Danger Park“. Jame realių pavojų  interaktyvios simuliacijos praktiškai leido įsigyventi į ekstremalias situacijas.

Įvairiose situacijose, pavyzdžiui, kilus gaisrui namuose, naudojantis avariniu išėjimu autobuse, sugedus liftui, turbulencijos ir lėktuvo avarinio nusileidimo atvejais, kilus žemės drebėjimui, audrai gamtoje, susidūrus su žvėrimis miške, esant ledo pavojams, judant panikos ištiktoje minioje, atsidūrus automobilio avarijoje, trečiokai mokėsi priimti saugius sprendimus, kad išliktų sveiki ir gyvi.

Mokiniai žaidimų forma mokėsi saugumo taisyklių, kurios ištikus ekstremalioms situacijoms padės mažiau panikuoti, gal net išgelbėti save ir kitus.

Pradinio ugdymo mokytoja Aušra Kuchanauskienė