Spalio 8-ąją rudens dvelksmu alsuojančiame gimnazijos kieme netrūko šurmulio ir skambaus juoko. Vyko spalvinga Rudenėlio šventė, kurią inicijavo ir organizavo mokinių mamos Monika Knipienė ir Dalia Kantminė. Joms talkino Avigėja Makutonovič, Laura Franzato, Asta Prišmontienė, Laura Maskoliūnaitė ir Snieguolė Grybienė.
Šventės metu priešmokyklinukai ir 1–4 kl. mokiniai kartu su mokytojomis Justina Jancevičiene, Lina Ganevičiene, Neringa Krutikoviene, Aušra Kuchanauskiene, Laima Samosionokiene ir mokytojo padėjėjomis Galina Antonevič, Rita Karčiauskiene, Gražina Rybnikova entuziastingai įsitraukė į kūrybinį procesą. Iš atsineštų rudens gėrybių – augalų, vaisių ir daržovių –
kūrė spalvingas mozaikas, kurias vėliau pristatė garsiai ištardami savo sugalvotus šūkius.
Kol mažieji meninikai kūrė, aktyvios ir rūpestingos jų mamos rūpinosi kitais šventės akcentais – ruošė vaisius ir daržoves šviežių sulčių spaudimui bei rengė viktoriną.
Šventė visus subūrė ir dar kartą priminė, kad ruduo yra ne tik lietaus ir vėjo metas, bet ir dėkingumo, kūrybos bei bendrystės sezonas.
Lina Ganevičienė, pradinio ugdymo mokytoja











