Užgavėnės gimnazijoje

Kovo 4 d. gimnazijos bendruomenė šventė Užgavėnes. Renginys prasidėjo triukšminga eisena – taip persirengėliai kvietė visus į gimnazijos stadioną tradiciškai išvaryti iš kiemo žiemą. Lauke, nepaisydami žvarbaus vėjo, mokiniai šoko, žaidė, bėgiojo, sukosi rateliu, ieškojo pasislėpusio Kanapinio ir Lašininio (I G kl. mokiniai Mantas Jurkevičius ir Rikardas Kiškauskas).

Vyko ir virvės traukimo rungtis, kurioje savo jėgas išbandė Lašininio ir Kanapinio suburtos komandos. Šioje rungtyje neabejotinai solidžią pergalę pasiekė Lašininio komanda. Prieš deginant Morę visiems smalsu buvo pasižiūrėti į Lašininio ir Kanapinio dvikovą. Kanapinio pergalė buvo įspūdinga.

Po linksmybių – Morės deginimo ceremonija, simbolizuojanti žiemos galą ir pavasario pradžią. Kaitrų laužą, kuriame įspūdingai supleškėjo mokytojos Danutos Pansevič ir 8 kl. mokinių pagaminta Morė, užkūrė gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Vytenis Daugudis.

Pasismaginę mokiniai rinkosi į klases ir vaišinosi tradiciniais Užgavėnių valgiais – blynais. Šventę organizavo mokytojos Raimonda Šiurytė ir Justyna Mackevič bei 8, I–II G kl. mokiniai.

Raimonda Šiurytė, II G klasės vadovė