Birželio 5 d. gimnazijos stadione įvyko 6–8, I G klasių mokinių susitikimas su Trakų rajono priešgaisrinės gelbėjimo įstaigos Paluknio ir Rūdiškių ugniagesių komandų atstovais – skyrininkais Eriku Matulevič ir Vladislavu Snitko.
Pareigūnai vedė užsiėmimą „Saugi vasara“. Jie paaiškino neatsargaus elgesio su ugnimi pasekmes, pagalbos kvietimo ypatumus, teisinę atsakomybę, pademonstravo savo arsenalą – ugniagesių gelbėtojų mašiną (autocisterną). Pasirodo, tokią turi tik
Paluknio ugniagesiai. „Ji sena, bet dėl puikaus pravažumo tiesiog nepakeičiama“, – aiškino V. Snitko.
Mokiniai galėjo apžiūrėti gaisrinius švirkštus, aprangą ir apavą: šalmus ir pošalmius, specialias veido kaukes, striukes, pirštines, batus ir kt. Jiems buvo leista pasėdėti autocisternos kabinoje, įjungti garsinį signalą, užlipti ir apžiūrėti mašinos viršų, pajusti vandens srovės stiprumą.
Susitikimą gimnazijos VGK iniciatyva organizavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jolanta Garbotovič. Renginyje kartu su mokiniais dalyvavo ir gyvenimo įgūdžių mokytoja Leonora Daugudienė bei 8 klasės vadovė Reda Vasiljevienė.
Socialinė pedagogė Leonora Daugudienė


