Rugsėjo 11-osios rytą trečios klasės mokiniai, lydimi mokytojos Linos Ganevičienės ir Austėjos mamos Jurgitos Perstiniavičiūtės, nuvyko į šalia Vilniaus įsikūrusį „Kukurūzų kaimą“. Jame reikėjo įveikti 3 kilometrų ilgio kukurūzų labirintą „Ten laisvė“ ir atlikti įvairias užduotis. Tai mokiniams puikiai sekėsi. Vėliau trečiokai galėjo išbandyti kitas „Kukurūzų kaimo“ teritorijoje esančias pramogas: mėgavosi kukurūzų SPA, ieškojo lobio, vėžinosi karučiais, lukšteno ir malė kukurūzus, bandė
melžti „karvutę“, ragavo kukurūzų burbuolių, suposi, šokinėjo.
Į Paluknį vaikai grįžo pavargę, tačiau labai laimingi.
Lina Ganevičienė, pradinio ugdymo mokytoja

