Trečiokai – kukurūzų kaime

Rugsėjo 11-osios rytą trečios klasės mokiniai, lydimi  mokytojos Linos Ganevičienės ir Austėjos mamos Jurgitos Perstiniavičiūtės, nuvyko  į šalia Vilniaus įsikūrusį „Kukurūzų kaimą“. Jame reikėjo įveikti 3 kilometrų ilgio kukurūzų labirintą „Ten laisvė“ ir atlikti įvairias užduotis. Tai mokiniams puikiai sekėsi. Vėliau trečiokai galėjo išbandyti kitas „Kukurūzų kaimo“ teritorijoje esančias pramogas: mėgavosi kukurūzų SPA, ieškojo lobio, vėžinosi karučiais, lukšteno ir malė kukurūzus, bandė melžti „karvutę“, ragavo kukurūzų burbuolių, suposi, šokinėjo.

Į Paluknį vaikai grįžo pavargę, tačiau labai laimingi.

Lina Ganevičienė, pradinio ugdymo mokytoja