Tarptautinės mokytojų dienos minėjimas

Spalio 5-ąją minėjome Tarptautinę mokytojų dieną, kuria siekiame atkreipti dėmesį į itin svarbų mokytojo darbą. Diena minima daugelyje pasaulio šalių.

Šventę organizavo IV G kl. mokiniai (klasės vadovė  – Natalija Mikulskienė). Skambant nuotaikingoms dainoms, abiturientai pakvietė mokytojus į „Kulinarinę kelionę“ po įvairių pasaulio šalių virtuves. Virtualiai keliaudami, mokytojai patobulino  žinias linksmoje viktorinoje apie maisto produktus ir jų panaudojimą, o klausydamiesi populiarių dainų bandė atspėti, kokios šalies „garsūs virėjai“ paruošė jiems staigmenas. 5-8, I-III G klasių mokiniai  noriai talkino organizatoriams – patys pagamino pasirinktos šalies patiekalą ir sukūrė nuotaikingus filmukus-sveikinimus.

Pasveikinti mokytojų atvyko ir Trakų r. savivaldybės merės pavaduotoja Marija Puč bei Paluknio seniūnė Jolanta Gardžiulienė. Minėjimo metu direktorius Vytautas Gustas dviem pedagogams įteikė Trakų r. savivaldybės merės Editos Rudelienės pasirašytas padėkas. Direktoriaus pavaduotojai ugdymui Vitalijai Dovydėnienei – už ilgametį pedagoginį, vadybinį darbą, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą su socialiniais partneriais ir mokinių tėvais, o fizikos ir informacinių technologijų mokytojui Stanislovui Samosionokui – už ilgametį pedagoginį darbą, informacinių technologijų diegimą ir priežiūrą gimnazijoje.

Renginio pabaigoje abiturientai pasveikino mokytojus gražiais, prasmingais žodžiais, kiekvienam įteikė po gėlę ir spalvingą balioną, papuoštą nuoširdžiais palinkėjimais.

IV G klasės vadovė Natalija Mikulskienė