Gegužės 26 d. baigėsi tarptautinis vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas „Mano gamtos sapnai“, kurį organizavo Lietuvos dailininkų sąjunga (LDS) ir Dailės mokytojų asociacija (DMA). Konkurso tikslas – sudaryti sąlygas vaikams ir jaunimui dailės kalba išreikšti savo santykį su gamta, skatinti mokinius pažinti gimtąjį kraštą, kultūros ir gamtos paveldą. Taip pat, meninės raiškos kalba atskleisti Lietuvos gamtos grožį.
Šiais metais konkursui patekta 1060 piešinių. Iš kiekvienos dalyvių amžiaus grupės (jų buvo keturios) vertinimo komisija atrinko po 20 geriausių darbų, kurių autoriai buvo apdovanoti laureatų diplomais, o juos rengę mokytojai – DMA padėkos raštais. Darbų nuotraukos eksponuojamos DMA puslapyje: https://www.facebook.com/daileirmokykla
Dailės mokytojos Godos Gujienės paskatinti konkurse
dalyvavo 5 mūsų gimnazijos piešėjai – penktokai Maja Rainskė, Olivija Mackevič, Ervin Makutonovič, šeštokė Lėja Mažeikaitė ir gimnazistė Gabija Bilinskaitė (III G kl.). Jie konkursui duota tema pristatė 8 kompozicijas. Mokinius konkursui ruošė mokytoja Goda.
Tarp geriausių darbų pateko net 2 Ervino Makutonovič kompozicijos. Sveikiname LAUREATĄ! Dėkojame visiems konkurse dalyvavusiems „Medeinos“ atstovams!
Dailės mokytoja Goda Gujienė










