SVEIKINAME

Žaną Ruseckaitę (12 kl.), rajoninėje mokinių dailės olimpiadoje užėmusią 1-ąją vietą, ir ją rengusią dailės mokytoją Godą Gujienę.

Trakų švietimo centro organizuotame konkurse „Elektroninis laiškas merui“ prizines vietas užėmusias dešimtokę Agnešką Tuinevič (I vieta), vienuoliktokę Svetlaną Viktoriją Buinovskaitę (II vieta), dvyliktokę Justiną Gaidukaitę (III vieta). Dėkojame aktyviai konkurse dalyvavusioms dvyliktokėms Jovitai Mackevič, Laurai Kuchanauskaitei, Gintarei Kilaitei, ir mokines rengusioms mokytojoms Daivai Daukševičienei ir Liudmilai Maksimec.

Giedrę Aliukonytę (8 kl.), regioniniame diktanto konkurse „Rašyti taisyklingai lietuviškai – garbinga!” 2015  7 – 8 kl. mokinių grupėje užėmusią 1-ąją vietą, ir mokinę rengusią lietuvių kalbos mokytoją  Liudmilą Maksimec.

Rajoninėje 9 -12 kl. mokinių matematikos olimpiadoje dalyvavusias ir prizines vietas užėmusias mokines Agniešką Aliukonis (11 kl.) – I vietą, Laurą Kuchanauskaitę (12 kl.) – II vietą, Juliją Kirilovą (10 kl.) – III vietą, ir mokines rengusius mokytojus Nataliją Pumputytę, Stanislovą Samosionoką, Stanislavą Charukevičių.

Laurą Kuchanauskaitę (12 kl.), rajoninėje biologijos olimpiadoje užėmusią II vietą, ir ją rengusią mokytoją Danutą Pansevič.

Vievio gimnazijos tinklinio turnyre, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, II vietą užėmusios mūsų mokyklos tinklinio komandos narius Juliją Kirilovą,  Andrių Januškevičių (10 kl.), Oskarą Antonevičių,  Rimvydą Vaišvydą (11 kl.), Jovitą Mackevič,  Gintarę Kilaitę,  Gabrielę Gardžiulytę,  Edviną Umeckį (12 kl.), ir komandos vadovą Vytautą Gustą.

Mokyklos bendruomenė 2015-02-25