Sidabro medalis nacionaliniame geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“

Sausio 24 d. mokytojo Roberto Šalnos iniciatyva grupė 6-8, I-IV G kl. mokinių vyko į kasmetinės tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos ADVENTUR renginį – nacionalinį geografijos žinių konkursą „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.

Ši paroda – ypatingas geografinis įvykis. Čia trijose salėse turizmo paslaugas pristatė keli šimtai dalyvių iš skirtingų pasaulio šalių. Sėkmingai veikė ir Lietuvos salė „Pažink Lietuvą“, kurioje šalies savivaldybės spalvinguose stenduose pristatė informaciją ir galimybes keliauti po jų kraštą. Parodą kasmet aplanko daugiau nei 30 tūkstančių dalyvių.

Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos ir Lietuvos parodų ir kongresų centro

„Litexpo“ pastangomis parodos metu organizuojamas geografinių žinių konkursas šiemet sulaukė per 1300 mokinių. Mūsų gimnazijai atstovavo 16 mokinių, kurie varžėsi 6-8 ir 9-12 klasių grupėse. Konkurso turinį sudarė 30-ies skirtingų lygių klausimų vaizdinis testas iš Lietuvos, Europos ir pasaulio geografijos. Nors tarp dalyvių buvo didelė konkurencija, mūsų gimnazijos 8 kl. mokinei Gabijai Šedžiūtei pavyko tapti prizininke – ji apdovanota sidabro medaliu. Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi šiuo pasiekimu!

Laisvą laiką mokiniai kartu su istorijos mokytoju Dainiumi Kuchanausku praleido turiningai – lankėsi įvairių šalių paviljonuose, apžiūrėjo Lietuvos savivaldybių stendus, kuriuose buvo gausybė įdomios turistinės informacijos apie tų kraštų įdomybes ir turistinius objektus.

Geografijos mokytojas Robertas Šalna