Šeštasis pozityvios tėvystės užsiėmimas

2019-05-27 gimnazijos informacinių technologijų kabinete, kaip jau įprasta pastaraisiais pirmadieniais, vyko pozityvios tėvystės užsiėmimas. Jį vedė Renata Grudzinskienė, Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro psichologė. Šeštajame pozityvios tėvystės užsiėmime kalbėta apie vaiko elgesio valdymą ir korekciją.