Vasario 13 dieną mokytojo Dainiaus Kuchanausko iniciatyva gimnazijoje vyko šachmatų turnyras, skirtas Lietuvos Valstybės dienai paminėti. Renginio pradžioje vyko IV G kl. gimnazisto Deivido Semeš savos gamybos šachmatų pristatymas, o renginio „vinimi“ tapo daugkartinio Lietuvos ir tarptautinių čempionatų nugalėtojo, šachmatų meistro Kazio Godlausko vestas užsiėmimas bei šachmatų simultanas.
Užsiėmimo metu mokiniai išgirdo naujų įdomių faktų iš žaidimo istorijos, žaidimo
taisyklių. Vis tik didžiausio susidomėjimo sulaukė simultanas su meistru. Simultaną, sukėlusį daug gerų emocijų, žaidė 12 mokinių: Nikita Kirilov (5 kl.), Arnas Grigas (6 kl.), Jefim Romančik, Silvestras Tamaševskis (7 kl.), Mantas Ramonas, Adomas Ramonas (8 kl.), Titas Kuchanauskas, Donatas Aliukonis, Adomas Paliulis (I G kl.), Karolis Makarovas (III G kl.), Tomas Aliukonis, Lina Buchoveckaja (IV G kl.).
Šachmatų meistrui Kaziui Godlauskui atsidėkojant už užsiėmimą įteikta gimnazijos direktoriaus Vytauto Gusto pasirašyta padėka. Direktoriaus padėka apdovanotas ir Deividas Semeš, savadarbių šachmatų kūrėjas.
Dainius Kuchanauskas, istorijos mokytojas


