Rajoninėse lengvosios atletikos varžybose

Balandžio 23 d. Rūdiškių gimnazijos stadione vyko Trakų rajono mokyklų lengvosios atletikos trikovės varžybos. Jaunieji sportininkai varžėsi trijose rungtyse: bėgo 60 m, metė kamuoliuką bei šoko į tolį.

Mūsų gimnazijai atstovavo 3–4 klasių mokinių komandos – atskirai mergaičių ir berniukų. Jų trenerė – pradinių klasių fizinio ugdymo mokytoja Justyna Mackevič.

Nors prizinių vietų medeiniečiams iškovoti nepavyko, varžydamiesi su kitų mokyklų sportininkais jie įgijo vertingos patirties ir stiprino komandinę dvasią. Be to, išbandė savo jėgas ir garbingai atstovavo gimnazijai.

Susumavus asmeninius rezultatus paaiškėjo, kad 4 klasės mokinys Danielius Virganavičius užėmė III vietą tarp dvidešimties varžybose dalyvavusių berniukų.

Dėkojame gimnazijai atstovavusiems mokiniams, linkime jiems nesustoti ir drąsiai siekti sportinių tikslų!

Justyna Mackevič, pradinių klasių fizinio ugdymo mokytoja