Projektas „Kokybės krepšelis“: mokiniai knygų mugėje

2022-02-25 grupė pažangiausių gimnazijos 5-8, I-II G kl. mokinių su UKC koordinatore Vida Lapėniene ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Liudmila Maksimec dalyvavo Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusioje 22-ojoje Vilniaus knygų mugėje, kurios tema – „Vaizdas kaip tekstas“. Medeiniečiai turėjo galimybę apsilankyti Jaunųjų skaitytojų, Muzikos salėse, Bibliotekų ir kitose erdvėse, susitikti ne tik su leidyklų, bet ir muzikos pasaulio atstovais, susipažinti su įvairiais leidiniais, įsigyti norimų knygų.