Gruodžio 1 dieną visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Jolantos Garbotovič iniciatyva Paluknio „Medeinos“ gimnazijos mažiausius ugdytinius priešmokyklinukus aplankė lektorė – burnos higienistė Brigita Šinkūnienė. Jos paskaita- praktinis užsiėmimas „Sveika graži šypsena“ atskleidė didžiausias paslaptis apie sveiką šypseną.
Specialistė mokė vaikus taisyklingai valyti ir prižiūrėti dantis. Ugdytiniai sužinojo, kiek kartų ir kodėl reikia valyti dantis, kokias priemones rinktis, kad dantys išliktų gražūs ir sveiki. Pasinaudodami lektorės atvežtomis dovanėlėmis – dantų šepetėliais ir pasta – priešmokyklinukai praktiškai mokėsi valytis dantukus. Procesą prižiūrėjo burnos higienistė.
Visi nori turėti gražius, baltus, sveikus dantis. Sveikos ir gražios šypsenos paslaptis – tinkama dantukų priežiūra.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jolanta Garbotovič


