Priešmokyklinukai Kovo 11-ąją minėjo Paluknio bibliotekoje

Kovo 12 d. priešmokyklinukai apsilankė Paluknio bibliotekoje. Mažuosius mokinukus į edukacinį užsiėmimą „Kovo 11-osios minėjimas“ pakvietė vyriausioji bibliotekininkė Danutė Nekulsian. Renginyje dalyvavo ir mokytoja  Laima Tolvaišaitė bei mokinio padėjėja Rita Karčiauskienė.

Vaikai kūrė knygelę „Mano mažoji eilėraščių knygelė. LIETUVA“. Kūrybinės veiklos metu mokinukai džiaugėsi galėdami piešti, eiliuoti ir kalbėti apie savo Tėvynę. Bibliotekininkė Danutė Nekulsian perskaitė visus knygelėje esančius eilėraštukus, o vaikai pažadėjo, kad iki kito susitikimo išmoks bent po keletą eilučių atmintinai.

Mažais žingsneliais ugdoma meilė Lietuvai, kurios dalimi būdami  didžiuojamės.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Laima Tolvaišaitė