Priešmokyklinukai edukaciniame užsiėmime „Prisijaukinkime pasaką“

Kovo 16 d. priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai kartu su mokytoja Laima Tolvaišaite ir mokinio padėjėja Rita Karčiauskiene apsilankė Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje. Ten dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Prisijaukinkime pasaką“.

Edukatorė pakvietė vaikus ne tik išgirsti pasaką, bet ir patiems ją iliustruoti. Priešmokyklinukai pirmiausia susipažino su iš Japonijos kilusia teatro dėžute „Kamišibai“ ir jos veikimo principais, vėliau klausėsi garsiai skaitomos istorijos. Po to kiekvienas iliustravo pasirinktą pasakojimo dalį. Sujungus visus piešinius į vieną, gimė unikali vaikų sukurta istorijos versija.

Kiek pasivaikščioję po Vaikų biblioteką, visi kartu susėdo stebėti savo sukurtą paveikslėlių pasakojimą, pristatomą teatro dėžutėje „Kamišibai“.

Edukacijos metu vaikai ne tik gerai praleido laiką, bet ir pasimokė – veiklos praplėtė jų žodyną, ugdė kūrybiškumą, tobulino komandinio darbo įgūdžius. Be to, šis užsiėmimas – tai naujos teatro rūšies ir Japonijos kultūros pažinimo valandėlė.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Laima Tolvaišaitė