Gruodžio 19 d. gimnazijos bendruomenė sugužėjo į aktų salę – joje buvo surengta prieškalėdinė popietė. Tai tradicinis renginys, kurio metu medeiniečiai susirenka pažiūrėti prieššventinės programos, pasidalinti kalėdaičiais ir palinkėti vienas kitam gražių švenčių.
Renginys prasidėjo vaidinimu „Kalėdinė pasaka“. Pagal muzikos mokytojos Jovitos Dovsevičiūtės scenarijų scenoje tą įspūdingą pasaką kūrė merginų vokalinis ansamblis, solistė Aurelija Virganavičiūtė, fėja Jovita Dovsevičiūtė, elfas Arnas Grigas, pasakotojas Titas Kuchanauskas, mokytojos Laimos Samosionokienės vadovaujama pradinių klasių dainininkų grupė ir abiejų Paluknio gimnazijų šokėjai, lankantys pedagogės Tautvilės Zailskienės šokių studiją „Šokime kartu“.
Po įtaigaus vaidinimo žiūrovų ilgai neapleido pakili nuotaika. Jos apimti, išklausę gimnazijos direktoriaus Vytauto Gusto sveikinimo žodžius, mokiniai, jų tėvai, mokytojai dalinosi kalėdaičiais, linkėjo vieni kitiems gražių švenčių, prasmingų darbų.
Norintys galėjo pasigrožėti floristikos ir keramikos darbais. Prieš šventę prie bibliotekos 5-7 kl. berniukai, padedami technologijų mokytojos Vidos Lapėnienės, sudėliojo floristinę kalėdinę kompoziciją, o pirmo aukšto fojė buvo surengta pradinukų keramikos darbų parodėlė „Kalėdinė pasaka“ (keramikos studijos „Kūrybinės dirbtuvėlės“ vadovė Lina Ganevičienė).
Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui





