Rugsėjo 23, 28 ir spalio 5 dienomis naujienų portalas lrytas.lt skelbė žurnalistės Agnės Liubertaitės pasakojimus apie mūsų gimnaziją.
Žurnalistė, gimnazijoje viešėdama rugsėjo 21 d., kalbino gimnazijos direktorių Vytautą Gustą, direktoriaus pavaduotoją ugdymui Vitaliją Dovydėnienę, socialinę pedagogę Leonorą Daugudienę, istoriką Dainių Kuchanauską, geografą Robertą Šalną. Susitikimų akimirkas fiksavo fotografas Vygintas Skaraitis.