Lapkričio 13 d. minima Pasaulinė gerumo diena, tad VGK iniciatyva gimnazijoje tradiciškai prasidėjo TOLERANCIJOS DIENOS. Pirmasis jų renginys – iniciatyva GERUMO LAŠELIO diena.
Iniciatyvos, kuria siekiama paremti vėžiu sergančius vaikus, sumanytoja – Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“, o „Medeinos“ gimnazija ne pirmąkart geranoriškai reaguoja ir pagal galimybes palaiko asociacijos idėją.
Iniciatyvos akcentas – žalios spalvos drabužiai ar aksesuarai, tad gimnazijos bendruomenės nariai GERUMO LAŠELIO dieną stengėsi jais pasipuošti ir aktyviai dalyvauti. Pirmoji renginio dalis – tai priešmokyklinukų, kiekvienos klasės mokinių ir suaugusių gimnazijos bendruomenės narių geros mintys, palinkėjimai ir piniginės aukos, skirtos sergantiems vaikams. Antroji dalis – tai visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Jolantos Garbotovič paskaita „Vėžys“ I, II G kl. mokiniams, kurios
metu supažindinta su ligos ypatumais, priežastimis, rūšimis, sergamumo statistika, būdais, kurie gali sumažinti vėžio riziką.
Ir šį kartą gimnazijos bendruomenė buvo aktyvi, tad iš viso surinkta (įskaitant Pyragų dieną) ir į Lietuvos vaikų vėžio asociacijos „Paguoda“ sąskaitą pervesta 681,35 Eur.
Renginio organizavimu rūpinosi direktoriaus pavaduotoja
ugdymui Vitalija Dovydėnienė, jai talkino Leonora Daugudienė, Justyna Mackevič, Liudmila Maksimec, Rūta Gustienė, Stanislovas Samosionokas ir kiti pedagogai, raštinės vedėja Vilma Trombačik, IV G kl. mokinės Sandra Proškina bei Rugilė Siniavskaitė.
Džiugu, kad gimnazijos bendruomenės nariai jautriai reagavo į kvietimą ir pagal galimybes parėmė sunkiai sergančius vaikus!
Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui














