Pirmasis Nacionalinio diktanto turas: rašyta, klysta, stengtasi išmokti

Balandžio 16 d. jau 16-ą kartą vyko Nacionalinis diktantas. Jame tradiciškai dalyvavo ir mūsų gimnazijos 8, I­–IV G klasių mokinių grupė. Kartu rašė ir viešnia – Paluknio seniūnijos specialistė Laura Boriševskytė.

Tiesioginės transliacijos metu lietuvių rašytojo Gintaro Grajausko tekstą  „Pavasaris“ skaitė LRT televizijos laidų vedėjas Marijus Žiedas, pramintas Nacionalinio diktanto balsu”.

Diktantą nuo 2006 metų organizuoja VšĮ Pilietinės minties institutas ir jo direktorė Vytautė Šmaižytė-Kuliešienė, renginio partneriai – LR kultūros ministerija, Valstybinė lietuvių kalbos komisija, LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Konkurso organizatoriai skatina Lietuvoje ir užsienyje gyvenančius suaugusiuosius ir moksleivius ne tik pasitikrinti raštingumą, bet ir didžiuotis unikalia lietuvių kalba, išmokti ko nors naujo.

Diktanto organizavimu gimnazijoje rūpinosi direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Liudmila Maksimec, Živilė Milukaitė-Čech ir informatikos mokytojas Stanislovas Samosionokas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė