Paskutinio skambučio šventė

Gegužės 20 dieną gimnazijoje vyko Paskutinio skambučio šventė. Jau XXVII laidos abiturientams. III G klasės moksleiviai ir jų klasės vadovė Rūta Gustienė pasirūpino, kad šventė būtų šilta, smagi ir įsimintina. Renginio vedėjos Diana Mickevič ir Glorija Daukševičiūtė sumaniai „dirigavo“ visam šventės vyksmui.

Aidint paskutiniam skambučiui abiturientus į aktų salę palydėjo pirmokai (mokytoja Lina Ganevičienė). Vėliau jie akompanuojant mokytojai Laimai Samosionokienei ir dainą padainavo, ir kiekvienam abiturientui įteikė po aguonos žiedą. Vienuoliktokų demonstruojamoje pateiktyje kaip mirksnis prabėgo dvylikos metų, kuriuos abiturientai praleido mokykloje, vaizdai. Nuoširdžiais ir prasmingais žodžiais į abiturientus kreipėsi pirmoji jų mokytoja Laima Samosionokienė, klasės vadovė Leonora Daugudienė. Šventės proga pasveikino bei sėkmės ateities kelyje palinkėjo gimnazijos direktorius Vytautas Gustas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė. Abiturientų vardu padėkos žodį gimnazijai ir mokytojams tarė Donata Mickevič.

Daug gėlių, daug šypsenų, kartais – ašarų blizgesys akyse… Paskutinis skambutis – tai simbolinė laiko, erdvės ir vietos riba. Dvylika metų iki jos ir tai, kas bus po jos. Į nežinomybę, bet jaunatviškai… Ir tai yra be galo gražu.

Vėliau – bendra abiturientų ir mokytojų nuotrauka gimnazijos metraščiui, o mokytojų kambaryje – siurprizas: kiekvienas mokytojas rado abiturientų skirtą dovanėlę.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui