Kovo 20 d. gimnazijoje į susitikimą su psichologe, lektore, sąmoningumo (mindfulness) mokytoja Egle Masalskiene susirinko būrys Trakų TAU Paluknio skyriaus studentų ir kitų palukniečių. Kalbėtasi apie savitarpio pagalbą, meilę sau ir kitomis jautriomis temomis.
Specialistės susitikimų ciklą su palukniečiais numatė VšĮ Trakų švietimo centras direktorė ir Trakų trečiojo amžiaus universiteto (TAU) rektorė Nijolė Lisevičienė bei
metodininkė Danutė Vizmanaitė. Renginio organizavimu rūpinosi gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Trakų TAU Paluknio skyriaus dekanė Vitalija Dovydėnienė.