Spalio 20 d. Trakų kultūros ir meno centre vykusioje vakaronėje „Trakų TAU – 10“ susirinko gausus būrys studentų iš Aukštadvario, Lentvario, Onuškio, Paluknio, Rūdiškių ir Trakų skyrių. Tarp palukniečių buvo net 6 gimnazijos darbuotojai.
Pradėdama renginį universiteto rektorė Nijolė Lisevičienė akcentavo, kad per dešimtmetį įgyvendintas ne vieną projektas, surengta daug paskaitų, organizuota daug kelionių, vakaronių, kitų veiklų. Bet svarbiausia – bendravimas.
Rektorę ir studentus gražios sukakties proga pasveikino Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius bei Nacionalinės trečiojo amžiaus universitetų asociacijos vykdantysis direktorius Gediminas Dalinkevičius. Nijolė Lisevičienė, padedama metodininkės Danutės Vizmanaitės, apdovanojo visų skyrių dekanus, tarp jų – ir Vitaliją Dovydėnienę. Vėliau susirinkusieji linksminosi kartu su Marcinkonių kultūros centro etnografiniu ansambliu, vaišinosi tortu ir savo atsineštais patiekalais.
Įpusėjus vakaronei, rektorę sveikino skyrių atstovai. Palukniečiai padovanojo stiklainiuką medaus iš Marijos Golubovskos bityno ir vakaro metu parodoje besipuikavusius ir visų akis džiuginusius grybus, kurių pririnko Vytenis ir Leonora Daugudžiai.
Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui