Palukniečiai nuostabiame koncerte

Kovo 2 d. grupė gimnazijos darbuotojų ir kitų palukniečių – Trakų TAU Paluknio skyriaus studentų, Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje klausėsi nuostabaus koncerto – žinomiausių ir gražiausių kino filmų ir miuziklų kūrinių. Dainavo trys žavios Lietuvos muzikos pasaulio atstovės Vaida Genytė, Ona Kolobovaitė ir Evelina Sašenko, kurioms fortepijonu pritarė Paulius Zdanavičius.

Nuostabių dainininkių profesionaliai, nuoširdžiai ir jausmingai atliekami kūriniai klausytojus pakylėjo virš kasdienybės. Vakaras buvo puikus!