Netradicinė klasės valandėlė Vilniaus kolegijoje

2025-04-02 klasių vadovių Redos Vasiljevienės ir Raimondos Šiurytės iniciatyva grupė I–III G kl. mokinių nuvyko į Vilniaus kolegiją (VIKO). Mokinius pasitiko ir pranešimą „Kaip pasirinkti studijas?“ skaitė studentų priėmimo organizavimo vadovė Anželika Slimanavičienė. Lektorė pristatė vieną didžiausių kolegijų Lietuvoje ir Baltijos šalyse – Vilniaus kolegiją, kurią sudaro 10 skirtingų fakultetų, o juose vykdomos net 58 studijų programos. Kolegijoje daug dėmesio skiriama ne tik teoriniam, bet ir praktiniam mokymuisi, todėl baigusieji studijas gali puikiai įsilieti į darbo rinką.

Vėliau mokinių laukė lektorės Lauros Žarskienės  praktinis užsiėmimas „Konfliktų valdymas“. Jo metu buvo kalbėta apie tai, kad žmonės yra skirtingi, aptartos konfliktų priežastys, fazės, galimi sprendimai. Naudojantis virtualios realybės akiniais atliktos praktinės užduotys.

Po edukacinių veiklų vyko ekskursija po naująjį Vilniaus kolegijos Bibliotekos studijų ir mokslo išteklių centrą. Mokiniai liko sužavėti centro aplinkos grožio, knygų gausos, patalpų įvairovės – studentai čia gali mokytis tiek individualiai, tiek grupėse.

I, II G klasių vadovės Reda Vasiljevienė ir Raimonda Šiurytė