Vasario 14 d. septintos klasės mokiniams vyko netradicinė fizinio ugdymo pamoka „Sveikoje sieloje – sveika širdis“. Ją vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jolanta Garbotovič.
Užsiėmimo metu specialistė mokiniams priminė sveikos mitybos principus. Kad galėtų pajusti blogų angliavandenių pasekmes, septintokai fizines veiklas atliko vilkėdami pasunkintą liemenę. Prieš ir po fizinio krūvio dviem būdais
pasimatavo kraujospūdį – klausydami per stetoskopą bei naudodami šiuolaikinį kraujospūdžio matuoklį. Be to, turėjo galimybę išsimatuoti ir rankų raumenų stiprumą.
Taip besiaiškinant, koks gyvybiškai svarbus organas yra širdis, simboliškai buvo paminėta Valentino diena.
Fizinio ugdymo mokytoja Kristina Ludavičiūtė


